Duben 2012

:) Název článku.

28. dubna 2012 v 16:09 | ╚Rosie╝ |  Site informations
Ahoj. Vracím se vám! :) Po kratší (delší :DD) pauze. Hodně affs si mě už vymazalo, co? Ale jako jak chtějí oni, já je do toho nenutila. Jinak - všechny blogy se pomalu oblékají do "jarních" (spíše i letních, když k tomu vezmu i cifru na vankovním teploměru) barev, takže i BSG. Právě jsem poslala mail Flowersce, tak sice nevím, kdy bude, ale stejně bude pěkný, jak jí znám ;)). Neprozradím, jaký bude :P. Jenom řeknu, že určitě bude pěkný. Kolik je u vás? My máme asi 26 a venku celkem dusno. Co už. S tím nic nenadělám ;)). Poprosila bych vás ještě o like. Děuju. Jo jinak bude tu i rubrika (spíš v menu) "Tour dates" a "Projects". Ano :)) Čtete správně. Takže už dneska by (teoreticky a úplně náhodou) tu mohly být nějaké novinky. Nevím. Ale asi ne, spíš zítra. No, to by bylo asi všechno, ale určitě jsem vám něco ještě chtěla říct :DD Pá..

To snad ani nejsem já :DDDD

26. dubna 2012 v 21:43 | ╚Rosie╝ |  My diary
Čuss,-! :D Slíbila jsem mému affs, že něco napíšu. Nojo.. :D Jsem až moc líná na přidávání. Ale pomáhám Britisce. A na kzw (fb). Stalo se moc věcí. Opět. Například jako - například že nevěřím tomu, že je za mnou tělák :D
Navíc se všemu příšerně směju. A dneska byly laborky. Na dlohuo.. :DD. Lidi :'DD. Naší třídu byste museli znát. Je s ní neskutečná sranda, ale některý idioti mě neskutečně zase serou :× :! :DD. Prej o hudebku: "Ale já nechci, aby si mě dudák vzal" :D (Jeden kluk),. Jako.. Jako! :DD Škoda, že tam nejste. Zítra to bude týden, co jsme měli suplování na češtinu a jeden spolužák sedící přede mnou popisoval spolužáka. Mě to přečet, a potom to měl jít číst k tabuli a vůbec nemoh, vážně se tam skoro rozbrečel smíchy :DD. Jako začínalo to: "Má hlavu jak kedluben".. :DD. Anebo moje kamarádka (to už je dýl): Já jí řekla, že má politou učebnici občanky a ona vyhrkla: "Politeismus" a potom jsme se tam smály jak debilové. Já jí pak do tý tabulky vzadu napsala gelovkou (!!) "politeismus" :DD. Měli jste bejt dneska na angličtině!! Byla příšerně moc veliká hrozná prdel :D Tři v jedný lavici (rozhovory).. Pak jsme o tu ájinu napsaly jinym písmem Markétě dopis od tajného ctitele :DD. Anebo včera mě někdo na fb přidal do skupiny, která se jmenuje "kukuřička mňam mňam" a to už jsem chcípla skoro. Hrozná sranda, no :D Ale v ten moment. Jakoo :DDDDDDDDDDD A Terka o informatiku spadla ze židle. A učitel: "Nejezděte na těch židlích".. jako když jsou jezdící tak :DD Prostě.. :DDDD.. Zejtra píšem z občanky :'(( :DDDDDD. A co vy? Jak je? No??

A co dál?

19. dubna 2012 v 16:48 | ╚Rosie╝ |  Site informations
Čus děcka! ;)) Jak je? Ou jéé, paní (slečna) Rosalinda se uráčila ozvat se! Jéj, dejte mi za to metál! Asi půlka affs si mě vymazala.. Jenom kdyby se naučila číst články, že tu nebudu, tak by se to asi nestalo, že? :) Jojo, co by se všechno nemuselo stát, kdyby lidi četli. Tragédie. Román. Za tu dobu, co jsem tu nebyla, se stalo hodně moc bezvadných věcí a hodně moc špatných věcí.. Jak dlouho jsem tu vlastně nebyla?! Hrozná, hrozná sranda, ale každej den :D Je to na dlouho.
Na dlouuuuuuuuuuuuuuuho. Tak vám to tu vypisovat nebudu. Ale na blogu jsem byla a už od soboty pomáhám Britisce s blogem. Takže.. Jo, blog mě už moc nebaví.. Nemám na to náladu. Mnohem líp mi je na této a této stránce (prosíím lajky.. lajk a kos!). Jsem tam jako Ivy* . Ivy* Ivy* Ivy* Ivy* a už žádná By Ivy* neboli By Břečťan* (podle mnoha chytrých lidí a Bing! překladu. Jo, překladač Bing!lej na hlavu, stejně jako já ;DD) a žádná Rosie nebo ╚Rosie╝ nebo snad Róza. Ó božéé! Prostě a jednoduše - koho zajímaj fotky, že Sel vyšla ze dveří?? Mě teda ne. Ale objevil se uplně bobmasticky suprově úžasně vypadající bezvadně dokonalej shoot. Joo..

[EDIT: 18:45: U nás je právě bouřka. Ááááá♥ :) Na to jsem se celou zimu těšila. Jinak kdo by mi tady s tím chtěl pomoct?]

Veselé Velikonoce :) + menší zpráva :)

9. dubna 2012 v 14:07 | ╚Rosie╝ |  Site informations
Ahoj :) Veselé Velikonoce :) Jak si je užíváte? Pro mě tak ze dvou stran.. No, z jedný, že jsou Velikonoce, no a z druhý konec prázdnin :D Mám pro vás malou zprávu. Asi jste zaregistrovali, že jsem tu od středy nebyla. Jo od středy. Ale přidávala jsem komentáře. Chcete to teda říct? Tak jo.. Tady samozřejmě zůstávám, budu tu tak jednou týdně něco dávat, ale založila jsem si blog o Demi Lovato. O Demi znám dva velmi dobré blogy (lovatosource + ddlovato) a o Seleně znám blogů asi 10.. No.. Až tam dodělám všechny rozcestníky, hodím sem Edit s odkazem, ok? Ten blog mám už 3 dny :) A jak to dodělám, tak hned bude zápis affs. Jo a taky.. Bude tam i grafika :) A až se líp naučim layouty, tak objednávka a.. wardrobe! :) A víte co? Já jsem strašně ráda, že mi to tu vydrželo 9 měsíců! Ještě ke všemu - víte, ve všech soutěžích, kde jsem na tomto blogu, budu i dál, nebojte se :) Užijte si zbytek prázdnin a Velikonoc! Rosie :)
PS: Dejte prosím like tady a tady :))

EDIT: DD-ONLINE.BLOG.CZ


Moje animace :)

4. dubna 2012 v 21:42 | ╚Rosie╝ |  Site informations
Ahoj. Ne, nikde jsem vám nechcípla :D Nebojte. Najdete mě na >>této<< stránce. Podepisuji se jako By Ivy*. Jo a jinak.. jsem udělala na tu stránku animaci. Líbí? Nekopírovat, je tam i můj podpis.Like please.. Just 5 seconds!

2. dubna 2012 v 15:25 | ╚Rosie╝
PROSÍM DEJTE LIKE TADY. MINULOU STRÁNKU KAMARÁDCE UKRADLI A JÁ JÍ POMÁHÁM. ZA KAŽDÝ LIKE BUDU VDĚČNÁ. NECHCI SE NIKOMU VTÍRATO DO KOMENTÁŘŮ, PROTO TO PÍŠU JENOM SEM. ZÁLEŽÍ NÁM NA TOM.
Byla bych též ráda, kdybyste mi dali like tady a tady. :D Děkuju..

Bude vyhodnocení :)

1. dubna 2012 v 14:03 | ╚Rosie╝ |  Site informations
No moc lidí se nepřihlásilo :) Ale večer to nějak vyhodnotím. Jo a ještě jedna věc - kdo by se chtěl zapojit do VGS, pořád může tady! Dokud nebude 8 lidí, soutěž se ruší! A žádný že to neumíte :P. Moc dobře vim že jo.
Jinak kdo by se chtěl přidat i na facebooku na moje stránky, prosím moc like ZDE a ZDE! Na té druhé chci dát dneska 200 likes, na té první máme 4.000 :) Budu ráda když příjdete. Je tam spoustu her.

>>Hra č.2~Hledání slov

1. dubna 2012 v 11:45 | ╚Rosie╝
Máme tu další hru pod názvem Hledání slov! :) Napíšu nějaký nesmyslný text a vy v něm budete hledat slova. Opět bodování~1 nalezené slovo = 5b.
PS: Byla bych ráda, kdybyste se zapojili do her i tady a tady
STÁLE SE MŮŽETE ZAPOJIT DO POZNÁVAČKY TADY
1) rgfdsrfgvblogerfdsegfrvdf
2) edfselayouthgtrefdseefrf
3) edfedzáhlavítrefdsaerfde
4) gfdfpočítadlotrdeefbgffe
Je to lehké :)

>>Hra č.1~poznávačka

1. dubna 2012 v 11:30 | ╚Rosie╝
Mám tu pro vás první hru - poznávačku. Víte, kdo to je?
Za jednu uhodnutou je 10b.
PS: Byla bych ráda, kdybyste se zapojili do her i tady a tady
Do komentářů:
+Kdo je na první fotce
+Kdo je na druhé fotce


Soutěže :)

1. dubna 2012 v 11:16 | ╚Rosie╝
Rozhodla jsem se pro takové soutěže. "Zrušení blogů" mi na Apríla příjde takový.. blbý, já si přešla už 4 Apríly na blogu a neskočím vám na to. Můžete vyhrát spoustu věcí :) Budu je dělat na blogu i na této fb stránce (prosím přijďte).
Takže co to bude a jak to bude probíhat??
Budou tu různé poznávačky, bleskovky, hledání slov atd., prostě všechno co se "dneska" hraje na FB stránkách. A jak tam teď byla ta "záplava spirál" (kdo nepoznal ať neřeší), tak já se toho nezúčastnila, protože já jsem je neviděla poprvé a ani se mi to moc nelíbí :D I když je umím. Budu je ale dávat jako ceny :)
Seznam her:
1. Poznávačky celebrit
2. Doplňování písmen
3. Hledání slov v textu
4. Bleskovky
5. Rychlovky
6. Tipovačky
7. Kvízy
8. Úpravy fotek
9. Colorizování (přes picnik to máte nejjednodušší)
10. Kvízy
11. Souboje celebrit
12. Co je na fotce fake
13. A snad na něco ještě příjdu :))
Jako první začínáme poznávačkami!

PS: Na té fb stránce se podepisuji By Ivy*