Site informations

Narozeniny! :)♥

14. srpna 2012 v 18:54 | ╚Rosie╝
Nazdár salátci♥♥ Jak se máte? BSG má dneska 1. narozeniny♥ :))
Takže.. :) Budu zase aktivní, nebojte se, saláti :) :D
Já na blog úplně zapomínam.. tyjo :/ A teď jak vznikla moje přezdívka.. slíbila jsem vám to..
-------------------
╚Rosie╝. Proč Rosie? Mělo to být Rosalinda. Jako v Programu na ochranu princezen. Nakonec vznikla Rosie.
A ano, co ty divný znaky kolem?! Joj.. :DD To mělo být, Saláti, jako visačka! Dpč! :DDDD Bude nová animace u komentů :)
Těšíte se, Saláti?! Saláty si neodpustim♥♥. Takže, pa. Dneska něco přidám :))))

Oh my God.. Selena :/

12. července 2012 v 21:40 | ╚Rosie╝
image
Ahoj.. Možná jste to slyšeli, možná ne. Ale Selena se přiotrávila v tom Japonsku jídlem a je v nemocnici.. Snad bude v pořádku. Tweety jí sice moc nepomůžou, ale.. Můžete jí napsat tweet: #PrayForSelena. No.. tak to je všechno. Zdroj: Selenagomez-all.

ღEhm.. srdíčko, slovo, tečky, čárkyღ

1. července 2012 v 9:50 | ╚Rosie╝
Ahoj Saláti!.. Jak jste mi chyběli. Byla jsem týden pryč. Týjo, Saláti, chystam návrat. Doplnim Past layouts (Možná). Nojo, snad jste rádi. Jojo, jo. Věřte, nevěřte.. Můj oblíbený pořad, co jsem viděla 600× a dokola do kola dokolalalalala... Jo, ten debil mi dal z fyziky trojku na vysvědčení a totálně mi posral průměr.. trojka mi přitom nevycházela. Já toho učitele tak nenávidim.. Posral mi celej průměr no :/ Skvělý, fakt, to jo no. A co vy? Můj brácha má v prváku samý jedničky.. :) Jenomže tam maj jiný učitele a stokrát lepší přístup než oni maj k nám.. Tak.

[EDIT: Saláti! První červencovej článek, joo, proč si toho nikdy nevšimnu, až po publikaci??]

Néé♥.. :)

9. června 2012 v 11:09 | ╚Rosie╝
To jsou dvě počítadla, co jsem dneska fotila chvilku po sobě. Děláte mi radost:)

>Důležitá zpráva! Affs povinně číst..!

3. června 2012 v 14:43 | ╚Rosie╝
Takže.. jak jsem tu teď jednu dobu nebyla, pár affs si mě asi vymazalo. Nechce se mi dělat kontrola. Prostě všechny vymažu. Tohle bude nábor, kam se ty, co ještě obíhají, budou moct přihlásit. Ať tu nemusím vypisovat, kdo se nezapsal,.. Nebudu to žádným affs psát. Nechci je nutit..
Chceš být mým affs?
(Platí i pro stálá affs, které teď sice vymažu, ale jestli se zapíšou, tak budou i nadále)

••Přezdívka, blog
••Kolikrát týdně budeš obíhat?
Podle toho tě zařadím do skupiny
Tohle tady bude do pátku. Můžou se zapsat i ti, co chtějí být noví.
POD TENTO ČLÁNEK MI PROSÍM NEPIŠTE NIC JINÉHO

Rosie >Má< layout♥ :)

27. května 2012 v 20:23 | ╚Rosie╝
image
Jé, ahoj! :DD Úžasný nový lay od Flowersky, opět z wardrobe♥ :) Nádhera, co?? :) Jinak zítra jedu pryč do pátku.. Budou fotky! :D A netěším se moc no :D Něco přednastavím. Nějaký krávoviny, to už je jedno. Ale né novinky :(( Co uuž :D A dáte prosím like sem a sem? :DDD Už zase! :D Jo. Děěkuju! :D Jinak ta animace :DD Až zejtra přijedem na tu školu v přírodě, tak by se tohle mohlo stát Markétě a já bych chcípla! :D Smíchy samozřejmě ;)) 5 dní s těma mejma nejúžasnějšíma holkama ♥ :) Bude hrozná prdel už v autobuse s Viky.. Viky, Míša, Verča, Markét ♥ :) Minule nás bylo na pokoji 11, ale to zas byla jiná ubytovna.. ;)) A Meli (Moje pátá nejúžasnější), přešla v pololetí na jinou školu.. :// S ní tam taky minule byla prdel.. A nejlepší je na tom to, že to nejsou takový ty fifleny.. Jako z áčka. Ale prostě normální holky.. Proto jsem si je taky ´vybrala´ a oni si ´vybraly´ mě :)) Nejznámější parta "bárbín".. Samozřejmě bárbíny nejsme, to je jenom přezdívka od třídní z prnvího stupně.. ((Né, vůbec se s Viky nehádáme každou občanku a každej den :DD)). Jo, kdo by chtěl můj fb, tak kdyžtak napište (Jenom ty, co ´´znám´´).. Tak se tu mějte♥♥ :))

Rosie.

Guys... Rosie needs a layout...

21. května 2012 v 20:03 | ╚Rosie╝
Ahoj. Celý den jsem nepsala, ale nebyla jsem moc na počítači, no a pak jsem dělala jeden lay, kterej mi posrala jedna blbá stužka. Už to ale nejde nijak to, no ;// Potřebovala bych lay. Poslala bych kvalitní fotky i barvy, prostě co budete potřebovat. Nechce se mi otravovat kamarády. Nenašel by se někdo prosím? Ale musel by být vážně pěkný.. Už mám i pár inspirací z DA. Jenom je problém v tom, že já na co šáhnu, tak to zkazim.. Kdyžtak se ozývejte.. Někoho, kdo to fakt umí! Děkuju moc♥

Rosie.

60 articles? Maybe.. Maybe? No! Yes, Rosie, calm down!

19. května 2012 v 13:58 | ╚Rosie╝
Ano. Chtěla bych překonat tento měsíc více jak 60 článků, což se mi asi nepovede. Ale 28 jedu pryč - nenašel by se někdo opravdu schopný, kdo by to tu za mě těch pět dní vzal? Stačil by článek, dva denně, ale prostě aby to tu nebylo mrtvý. Kdyžtak se ozvěte.

Finally back! Finally back! Congratulations Rosie.. :DD

19. května 2012 v 11:05 | ╚Rosie╝
Yees! :) Rosie se vrací. A samozřejmě jsem jako vždy přišla o spoustu affs a o jednu sister site.. ://. A mám nový lay, od Jacque. Také něco přibylo v menu. Už jste se těšili, až vás budu věčně otravovat svejma deníčkama? A víte že já i jo? Docela. U nás ve třídě je pořád strašně velká sranda♥Já ty lidi zbožňuju, ale až na pár. Někdy byste to měli vidět. Jinak blog je i na fb.. To je asi všechno, co bych vám chtěla a už jdu přidávat. Jinak můžete dát like tady a tady (Ivy* jsem já). Mám dalších asi 14 stránek, ale to je jedno. No, tak.. :))
Blog i na fb.. ZDE
Animace: TerusH

:) Název článku.

28. dubna 2012 v 16:09 | ╚Rosie╝
Ahoj. Vracím se vám! :) Po kratší (delší :DD) pauze. Hodně affs si mě už vymazalo, co? Ale jako jak chtějí oni, já je do toho nenutila. Jinak - všechny blogy se pomalu oblékají do "jarních" (spíše i letních, když k tomu vezmu i cifru na vankovním teploměru) barev, takže i BSG. Právě jsem poslala mail Flowersce, tak sice nevím, kdy bude, ale stejně bude pěkný, jak jí znám ;)). Neprozradím, jaký bude :P. Jenom řeknu, že určitě bude pěkný. Kolik je u vás? My máme asi 26 a venku celkem dusno. Co už. S tím nic nenadělám ;)). Poprosila bych vás ještě o like. Děuju. Jo jinak bude tu i rubrika (spíš v menu) "Tour dates" a "Projects". Ano :)) Čtete správně. Takže už dneska by (teoreticky a úplně náhodou) tu mohly být nějaké novinky. Nevím. Ale asi ne, spíš zítra. No, to by bylo asi všechno, ale určitě jsem vám něco ještě chtěla říct :DD Pá..
 
 

Reklama